Super ponuka, Rodinný dom Martin_Stráne

Super ponuka, Rodinný dom Martin_Stráne

470.000,- €

Štát: Slovensko
Okres: Martin
Mesto: Martin

Druh: Rodinný dom - novostavba
Typ: predaj


Ponúkame na predaj krásny rodinný dom modernej architektúry, ktorý sa nachádza v Martine, mestská časť Stráne.

Dom bol postavený v roku 2009, prislúcha k nemu upravený pozemok o celkovej výmere 493m2 + 200 m2 prenájom od Urbáru.
Zastavaná plocha domu je 130 m2. Celková podlahová plocha domu je 230 m2

Dispozičné riešenie:
1. NP vstupná veranda, chodba, priestranná obývačka plynule prepojená s kuchyňou, špajza, samostatné WC, spálňa, kúpeľňa s WC, technická miestnosť. Z obývačky je výstup na slnečnú terasu.
2. NP dve samostatné detské izby, priestranná galéria v ktorej je možné jednoduchou úpravou vytvoriť ďalšiu samostatnú detskú izbu, kúpeľňa s WC. Z galérie je výstup na prekrytú zasklenú letnú terasu z ktorej je krásny výhľad na mesto Martin.

Dom je murovaný z Ytongu, dôkladne zateplený ( 20 cm ), strecha je pokrytá pálenou škridlou. Kúrenie zabezpečuje tepelné čerpadlo, v obývačke je situovaný krb so zabudovaným vodníkom, ktorý ohrieva vodu v ústrednom kúrení.
Dôkladné zatepleniu a použitá technológia vykurovania domu dodáva príjemnú atmosféru a komfortné bývanie, kde dom sa v lete neprehrieva a v zime udržuje konštantnú príjemnú teplotu, jeho vynikajúce tepelno - izolačné vlastnosti prispievajú k nízkym mesačným nákladom na spotrebu energií. Dom je napojený na IS: voda, elektrika, kanalizácia. V dome je vybudované bezpečnostné zariadenie.
Na upravenom pozemku je vybudovaná garáž pre dve autá, prístrešok na drevo a ďalšie kryté parkovacie miesto. Pozemok sa nachádza na konci slepej ulice, priamo susedí s lesom, poskytuje dokonalé súkromie.
Rodinný dom je vo veľmi dobrom technickom stave, vhodný k okamžitému nasťahovaniu, bez ďalších nákladov na rekonštrukciu, alebo úpravy.
Vzhľadom na perfektnú polohu je ponuka vhodná pre náročného klienta, ktorý si chce užívať výhody bývania v novom rodinnom dome v tichom prostredí v tesnej blízkosti lesa a zároveň požaduje bezproblémovú rýchlu dostupnosť do mesta.

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

Zastavaná plocha130 m²
Rozloha pozemku693 m²
Úžitková plocha230 m²
Statusaktívne
Vodaverejný vodovod
El. napätie230/400V
Kanalizáciaáno
Internetoptika
Kúpeľňaáno
Balkónáno - 1
Inžinierske sieteáno
Postavené zYtong
Zariadeniečiastočne
Zateplený objektáno
Krbáno

Ďalšie fotografie nehnuteľnosti